İnstagram Takipçi Satın Al
İnstagram Hizmetlerimizi satın alıp kısa sürede işletmenizi veya profilinizi popüler yapabilirsiniz. Hemen hızlı bir şekilde instagram takipçi satın alın ve popülerliğinizi artırın.

Keşfette Görünün

Benzersiz Proxy sistemimiz ile gönderilen takipçiler sayesinde hızlıca Keşfete Çıkın!

Popüler Olun

Takipçi Sayınızın artması kullanıcılara güven ve size popülarite katar.

instagram Optimizasyonu

Dileyen müşterilerimize instagram optimizasyon hakkında tiyolar verip bu konuda detaylı destek sunabiliriz. İşletmenizi veya profilinizi kısa zamanda popüler yapın!
Destek AL

instagram Takipçi Paketlerimiz

Gerçek İnstagram Türk Takipçi Paketleri İle Hesabınızı Artık İnstagramda Popüler Yapabilirsiniz.

Başlangıç

25
 • 1.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

Başlangıç

300
 • 15.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

Ultra

100
 • 5.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında  Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

Ultra

400
 • 20.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında  Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

FENOMEN

200
 • 10.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

FENOMEN

550
 • 30.000 Aktif Takipçi
 • 7/24 Canlı Destek
 • Anında Gönderim
 • Şifre Talep Edilmez

İnstagram Takipçi Satın Al

Artık hayatımızın büyük bir bölümü sosyal medyalar üzerinden yürütüyoruz. İnsanların birçoğu takipçi sayısına çok fazla önem vermektedir. Çevre genişletmek ve kendini sosyalleştirmek isteyenler çareyi, instagramda takipçi arttırmakta buluyor. Binceler insan, takipçi alarak hem arkadaş çevrelerini genişletiyor hem de popülerlik kazanıyor. Fenomenler ve ünlüler gibi pek çok kişi instagramda takipçi satın alarak, memnun olmak istiyor.

Ancak bunun için önünüze gelen her yerden takipçi satın almanızı önermiyoruz. Güvenilirliği ön plana alarak takipçi satın alabilir,  güvenliğinizi riske atmayabilirsiniz. Firmamız, takipçi satın alırken, dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Birçok takip firması müşterilerine güven vermemektedir. Bizler, sosyal medya içerisinde ününüzü arttırmak için birçok takipçi satın alabilmenizi sağlıyoruz. Bu şekilde sosyal medyada en çok aranılan kişilerin arasına girebilirsiniz. Takipçilerinizin Türk olması, kimsenin takipçi satın aldığınızı anlamamasını sağlayacaktır.

Neden Bizden Takipçi Satın Almalısınız?

Bizlerden takipçi satın almanızın pek çok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde belirtebiliriz:

 • Daha fazla etkileşim gerçekleştirmek isteyenler, takipçi satın alıyor.
 • Teslimatımız anında gerçekleşmektedir. Garantili ve güvenlidir.
 • Bizler yüksek kaliteli takipçiler satın almanızı sağlıyoruz.
 • Hiçbir şekilde parolanızı istemiyoruz. Bu şekilde hesap güvenirliliğinizi de riske atmıyoruz. Çünkü bu işlemi gerçekleştirmek için şifrenize ihtiyacımız bulunmamaktadır.
 • Bizlerden dilediğiniz her zaman destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca canlı destek sistemi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Hem bireysel hem de kurumsal müşteri hizmetlerini sizlere en uygun fiyatlardan sunuyoruz. Bu şekilde ihtiyaç duyduğunuz takipçiye ve beğeniye ulaşabileceksiniz. Dünya genelinde oldukça fazla tercih edilen kurumumuz, gerçek takipçi, beğeni ve yorum hizmeti gibi çeşitli hizmetleri de sunmaktadır. Haftanın 7 gün 24 saati bizlerden özel hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimize canlı destek hizmeti vererek, onların bizlerden memnun kalmasını sağlıyoruz. Yaptığınız ödeme sonrasında satın aldığınız hizmet kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin tanıtım ve beğeni gibi çeşitli isteklerine cevap verebilmek için, sürekli olarak çalışmaktayız. Her türlü sorunuz, şikâyetiniz ve önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Koşulsuz Kaliteli Hizmet

Müşterilerimize koşulsuz şartsız, kaliteli hizmet sunmaktayız. Memnuniyet politikamız sayesinde müşterilerimiz bizlerden memnun kalmaktadır. Benzersiz deneyimi ayaklarınıza getiren firmamız, saygılı personelleriyle beraber uzun zamandır hizmet vermektedir. Bizlerden her zaman destek ve hizmet alacağınıza emn olabilirsiniz.

Çoğu kişi instagram için takipçi satın alıp almamanın güvenli olup olmadığını merak etmektedir. İnstagram profiliniz için takipçi satın almak kesinlikle güvenilir bir işlemdir. Bu işlem, çoğu kişi tarafından reklam stratejisi olarak görülmektedir. Bizlerden aldığınız hizmet doğrultusunda şifre vb. özel bilgilerinizi paylaşmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bilgileriniz ya da adresleriniz kesinlikle 3. Şahıs kişiler ile paylaşılmamaktadır.

 • Bizlerden hizmet almak son derece güvenilirdir.
 • Kaliteli hizmet ve kaliteli takipçi dediğinizde aklınıza bizler gelebiliriz.
 • İşleminiz gerçekleşirken hiçbir şekilde şifre paylaşmak durumunda kalmazsınız.
 • Satın aldığınız takipçiler geçici değil, kalıcıdır.
 • Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. Bir şahıs ile paylaşılmamaktadır.

İnstagram adresiniz için takipçi satın almanın pek çok yararı bulunmaktadır. Bu şekilde hesabınızı ön plana çıkartabilir, takipçilerinize kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Profilinize fazlaca katkısı olacak bu işlem için kesinlikle doğru adres tercihinde bulunmalısınız. Bu şekilde instagram hesabınız, keşfet kısmında sıkça görülecektir. Bizlerden aldığınız hizmet dışında da takipçi sayınız artmaya devam edecektir.

Dışarıdan biri sizin profilinize baktığı zaman, profilinizin normalden daha fazla güvenilir olduğunu fark edecektir. Bu da insanlara güven imajı verilmesine yardımcı olacaktır.

Paylaşmış olduğunu gönderilerde etkileşim oranı artmaya devam edecektir. Bu da işlemin geçici olmadığını göstermektedir.

Eğer instagram adresinizi blog olarak değil de ticari amaçla kullanıyorsanız, dönüşümlerinizin daha fazla olacağını sizler de fark edebilirsiniz.

Ne Kadar Takipçi Satın Almalıyım?

İnstagram takipçi satın almak, günümüzde çoğu kişinin yapmış olduğu bir işlemdir. Tavsiye edilen, takipçi sayısı kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Profilinizin ne kadar büyümek istediğini sizler belirleyebilirsiniz. Yapılan araştırmaya göre 2016 yılında, takipçi sayısı 5000’i geçen kullanıcılar, diğer kullanıcılara göre daha fazla güven vermekteydi. Eğer yukarıda da belirttiğimiz gibi sayfanız satış üzerineyse müşterileriniz üzerinde güven oluşturmanız kaçınılmaz olacaktır. Fotoğraflarınıza etkileşim almanız gerekecektir. İnstagram paylaşımlarınızda etkileşim almak istiyorsanız, size en uygun paketler arasından tercihinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İnstagram takipçi paketleri genel olarak 2’ye ayrılmaktadır. Bunlardan ilkini dünya geneli takipçiler oluştururken, diğerini ise Türk takipçiler oluşturmaktadır. Eğer inandırıcılık olsun istiyorsanız, Türk takipçilerine yönelebilirsiniz. Bizlerden aldığınız hizmet dolayısında, takipçilerimizin hepsinin gerçek olduğunu belirtmek istiyoruz.

Profesyonel Sosyal Medya Hizmeti

Firmamız, uzun zamandan beri, müşterilerine kaliteli ve profesyonel sosyal medya hizmeti sunmaktadır. Sosyal medya konusunda sizlere kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Kalitemizden ve değerlerimizden asla ödün vermemekteyiz. Fiyatlarımız, müşterilerimizin bütçelerine hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Siz değerli kullanıcılarımızın, yüksek sayıda takipçilere ulaşmanız için uzun zamandır çalışıyoruz.

Canlı Destek Hakkında

Yukarıda da belirttiğimiz gibi hizmetlerimiz, kaliteli ve profesyoneldir. Bizlerden aldığınız hizmet doğrultusunda canlı desteği de alabilirsiniz. Günün 24 saati sizlere hizmet vermek için varız. Şehir içi olarak verdiğimiz hizmette dilediğiniz zaman diliminde bizleri arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İnstagram hesabınızı yüksek kitlelere ulaştırmak tahmin ettiğiniz kadar zor bir işlem değildir. Geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız, İnstagram hizmetlerimizi denemeye devam edebilirsiniz. Bizler rakiplerimize kıyasla daha fazla hizmet sunmaktayız. En uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin yanındayız. Bugüne kadar bizleri tercih eden müşterilerimiz bizlerden hizmet almaya devam etmektedir. Sizler de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bizlerle çeşitli iletişim kanalları ile iletişime geçmek.

İnstagramda takipçi kazanmak görünenden daha zordur. Aynı zamanda son derece zahmetlidir. Uzun süre boyunca emek vermeniz ve sürekli olarak üretmeniz gerekmektedir. Düzenli olarak paylaşım yapmanız ve kullanıcılarınız ile iletişim halinde olmanız gerekiyor. Eğer paylaşımlarınıza ara verirseniz ve iletişiminize ara verirseniz, sizi kısa süre içerisinde takipten çıkaracaklardır. Böyle bir durumda takipçi sayınızda yüksek bir düşüş olacağını şimdiden belirtmek istiyoruz.

İnstagram Takipçi Hizmetleri Hakkında

İnstagramı doğru kullanmak son derece önemlidir. Ancak ne yazık ki günümüzde pek çok kişi instagramın nasıl kullanılacağını bilmemektedir. Eğer popüler olmak ve takipçi sayınızın arttırmak istiyorsanız, ilk başta belirli bir miktar takipçinizin olması gerekmektedir. 100 takipçisi olan, 1000 takipçisi olan ve 10000 takipçisi olan kullanıcıları kıyasladığınızda hangisini takip etmek istersiniz? Elbette takipçisi daha fazla olan hesapları takip etmek istersiniz. İşte takipçiler de aynı bu şekilde düşünerek takipçi sayısı fazla olan kişileri tercih etmektedir.

Sosyal medyada fenomen olmak tahmin edebileceğiniz kadar kolay bir iş değildir. Fenomen olmak için biraz zaman gereklidir. Ancak bu kadar bekleyecek zamanınız yoksa bizlerden takipçi hizmeti satın alabilirsiniz. Bu şekilde en doğal ve en güvenli yoldan fenomen olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz. Bu şekilde de fenomenliğinizi çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Hedeflerinize ulaştığınızda da reklam alarak, kazanmaya başlayabilirsiniz. Haydi, bizlerle iletişime geçin, kaliteli hizmeti yakından tanıyın!

Merhabalar,

Paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazın.
Powered by